<=":/d5nxst8fruw4z/https.ımg src cloudfront.net/atrk.gif?=OrRTk1a4eFf2cv hesabı" style="display:none" height="1" Genişlik="1""" />
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.karakaya.73?fref=ts
  • https://twitter.com/

HAKKIMIZDA

AKSARAY SU ARITMA'KİMDİR VE AMACI NEDİR ?

AKSARAY SU ARITMA firması 2008 yılında AKSARAY' da 
kurulmuştur.Kurucusu Osman KARAKAYA'dır.Kurulma 
amacı ise pazarlamacı şirketlerin çok yüksek fiyatlar üzerinden halkımızı sömürmelerine karşı bir tepki olarak kurulmuştur.Amacına ulaşmış ve gerek iç anadolu bölgesinde gerekse Türkiye genelinde bu şekilde olan satışların bir kısmına dur demiştir ve şuanda ise bu tür pazarlamacı şirketlere karşı dim dik ayakta durmaktadır.Biz KALİTEMİZ,DOĞRULUĞUMUZ ve HALKIMIZA olan SEVGİMİZ ile ayakta kaldık.Ak-Es Su Arıtma Aksaray ili Eskil ilçesinde 8 yıl önce kurulmuştur.Adres Merkez mah. Çarşı Sok. Aksaray/EskilAQUALİNE KİMDİR ?

Aqualine Su arıtma markası, su arıtma sektöründe Avrupa'da 40 yıllık tecrübeye sahip olan POLLET WATER GROUP bünyesine katılmıştır. PWG firmalarının bulunduğu ülkeler; Belçika, Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz, İngiltere, İrlanda ve Türkiyedir. Bu birliktelik yeni teknolojilerin takip edilmesine ve  Uluslararası sahada firmamızın tanıtılmasına fayda sağlamıştır. 

Globalleşen dünya ekonomisinde, bu birliktelik ülkemize de büyük kazanç sağlamıştır. Kaliteli, ekonomik çözümlerin ve teknolojinin Ülkemize ulaşması kolaylaşmış  ve Uluslararası platformda aynı seviyede yol alma imkanı sunmuştur. AQUALINE POLLET WATER GROUP içerisinde ki en güçlü firma konumuna ulaşmış ve Uluslararası sahada AQUALINE ismi tanınmaya başlamıştır.